Цивилизация привела к тому, что уже не важно, кто прав, а кто не прав; важно чей адвокат лучше или хуже.

В. Швебель

Ликвидация предприятий, фирм вся Украина. Выкуп корпоративных прав. Стоимость услуги – 6 000 грн. Срок 3 - 5 дней.

Клопотання про закриття кримінальної справи PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.08.2011 10:15

________________________ районний суд

Адвокат _____________________________

2100, м. Вінниця, _______________________

тел/факс _______,. __________________

захисник підсудного за ст. ____ КК України

ПІП__________________________________

 

 

Клопотання

про закриття кримінальної справи у зв'язку із амністією

 

В провадженні ___________ районного суду ____________ї області розглядається кримінальна справа по обвинуваченню ____________. у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 122 КК України.

Як вбачається з матеріалів кримінальної справи, мій підзахисний – ____________, 14.11.2008р. близько __________ у с. ____________, _____________ району _________ області, на ґрунті раптово виниклого конфлікту, який переріс у бійку, кинув брилу асфальту у сторону ПІП__________., в наслідок чого наніс йому тілесне ушкодження яке відноситься до ушкоджень середньої тяжкості.

12.12.2008р. в Україні вступив в силу Закон України «Про амністію» (далі Закон).

Пункт «в» ст. 1 Закону вказує, що звільняються від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, особи засуджені за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до ст. 12 КК України, ... які на день набрання чинності цим законом мають дітей яким не виповнилось 18 років.

У мого підзахисного є двоє неповнолітніх дітей, що підтверджується відповідними свідоцтвами про народження.

Злочин, за вчинення якого притягається до кримінальної відповідальності ПІП____________, згідно ст. 12 КК України не відноситься до злочинів тяжких чи особливо тяжких.

Враховуючи дані обставини, ПІП______________ підпадає під дію ст. 1 Закону і що до нього можливе закриття кримінальної справи.

Ст. 6 Закону наголошує, що від кримінальної відповідальності звільняються особи кримінальні справи стосовно яких перебувають у провадженні органів дізнання, досудового слідства чи не розглянуті судами…

 

Зважаючи на вищенаведене та керуючись ст. 6 КПК України, ст.ст. 1, 6, 8 З.У. “Про амністію” прошу:

 

- закрити кримінальну справу по обвинуваченню ПІП_______________ у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 122 КК України у зв’язку із застосуванням до нього З.У. «Про амністію» та на підставі ст. 248 КПК України скасувати запобіжний захід відносно нього.

 

Додаток:

- заява підсудного про застосування амністії

 

«___»____________20__р.

Адвокат________________