Когда право превращается в бесправие, сопротивление становится обязанностью.


Ульрика Майнхоф

Ликвидация предприятий, фирм вся Украина. Выкуп корпоративных прав. Стоимость услуги – 6 000 грн. Срок 3 - 5 дней.

Клопотання про відвід слідчого PDF Печать E-mail
Автор: Адвокат   
30.07.2012 15:43

Прокурору _____________ району

м. Вінниця

 

Копія: Слідчому __________ РВ УМВСУ у

_________________________ обл.

ПІП__________________________

обвинуваченого за ч.2 ст. 186, ч.3 ст. 296 КК України

 

 

 

Клопотання

про відвід слідчого

 

 

Слідчим ___________ РВ ПІП__________________, мене було звинувачено у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 186, ч.3 ст. 296 КК України.

З постанови про пред’явлення обвинувачення вбачається, що я _____.2011р. знаходячись по вул. _________ в м. ______, маючи умисел на грубе порушення громадського порядку, будучи в стані алкогольного сп’яніння, з мотивів явної неповаги до суспільства почав зачіпатись до перехожих, ображав їх нецензурними словами, ударом кулака розбив бокове вікно у припаркованого автомоблія марк «______» … а також вчинив грабіж. Своєї вини я не визнаю.

Моїм адвокатом було заявлено клопотання про проведення трасологічної та товарознавчої експертиз, а також мною було заявлено клопотання про проведення слідчої дії відтворення обстановки та обставин місця події в умовах, що максимально наближені до тих що мали місце ______2011р. Однак слідча ____________ РВ ПІП___________ безпідставно відмовила у проведенні даних експертиз та слідчих дій.

Вважаю, що слідча діє упереджено щодо мене, а розслідування даної кримінальної справи ведеться таким чином, що мене намагаються зробити винним.

Крім того мені відомо, що слідчий перебуває у дружніх стосунках з потерпілим ПІП___________. Це зокрема можуть крім мене підтвердити наступні особи __________. Які неодноразово бачили їх разом поза РВ міліції на протязі тривалого часу.

Все це свідчить про необ’єктивність слідчого, що веде справу та вказує на його можливу зацікавленість у результатах слідства.

Враховуючи це та керуючись ст. 60 КПК України я заявляю відвід слідчому _________ РВ УМВС України у ________ області ПІП____________.

 

«__»__________2011р.