Есть настолько очевидные истины, что их невозможно доказать.

Аркадий Давидович

Ликвидация предприятий, фирм вся Украина. Выкуп корпоративных прав. Стоимость услуги – 6 000 грн. Срок 3 - 5 дней.

Сімейні справи

Захист у сімейних справах

PDF Печать E-mail править

Майнові та немайнові відносини між подружжям, батьками та дітьми, опікунами та підопічними регулюються нормами сімейного законодавства України. Оскільки такі відносини виникають частіше за все між членами сім’ї, то розбіжності між ними прийнято називати сімейними спорами.

1. Розірвання шлюбу (розлучення).  Діюче законодавство України передбачає судовий порядок розірвання шлюбу за наявності у подружжя неповнолітніх дітей, спору про поділ спільного майна та ухилення одного з подружжя від розірвання шлюбу.

Адвокат з сімейних питань надасть Вам компетентні консультації з сімейного законодавства, допоможе у складанні позовної заяви, захист Ваші інтереси у суді. Прискорення процессу розірвання шлюбу.

2. Поділ спільного майна подружжя. Спільним майном подружжя вважається все майно, набуте подружжям під час шлюбу, крім виключень, визначених Сімейним кодексом України.

Під час розірвання шлюбу, поділ спільного майна, у більшості випадків, виступає основним предметом спору подружжя. Задача адвоката, при вирішенні спору про поділ спільного майна – захист майнових інтересів замовника, у т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину у спільному майні подружжя.

3. Стягнення аліментів(заборгованості по аліментам) здійснюється у судовому порядку при небажанні одного з подружжя (частіше чоловіка) сплачувати грошові кошти на утримання дитини або інших осіб, визначених діючим законодавством.

Сімейний адвокат допоможе у складенні позовної заяви про стягнення аліментів, а також застосує усі свої знання та навики з метою встановлення їх справедливого розміру. У той же час, злісне ухилення від сплати аліментів переслідується кримінальним законодавством. У цьому випадку, завданням нашого спеціаліста є піддати особу, яка ухиляється від сплати аліментів, заходам кримінальної репресії.

4. Визначення місця проживання дитини. Часто, причинною розлучення стає  негативна (аморальна або антисоціальна) поведенка одного з подружжя. У цьому випадку виникає потреба у визначенні місця проживання дитини з «нормальним» батьком або матір’ю, що і виступає в ролі предмета судового розгляду таких категорій справ.

5. Позбавлення батьківських прав. Суди вдаються до таких рішень у випадках, коли батьки або один із них ухиляються від виконання своїх обов’язків чи негативно впливають на дітей. Найчастіше, юристи нашої компанії супроводжують такі процеси за ініціативою одного з батьків. Ініціатором також можуть виступати державні органи у справах дітей.

Фильтр по заголовку     Количество строк:  
Заголовок материала Автор Хиты
1 Позовна заява про стягнення аліментів на дитину та непрацездатну дружину Адвокат 6284
2 Позовна заява про припинення стягнення аліментів Адвокат 7279
3 Позовна заява стягнення аліментів Адвокат 1551
4 Позовна заява про зміну розміру стягуваних аліментів Адвокат 18615
5 Позовна заява про розірвання шлюбу Administrator 1636